Informacje o nas

   Firma Ogórecki to branża Owocowo-Warzywna z 15-letnim doświadczeniem w skupie i sprzedaży płodów rolnych na rynki krajowe oraz wschodzie i zachodzie. Założycielem i szefem przedsiębiorstwa jest Krzysztof Górecki, który od początku włożył dużo pracy, aby marka "Ogórecki" była w tym miejscu, gdzie obecnie się znajduje.
   Współpracujemy z takimi przetwórniami jak: Pamapol, Dawtona, Rolnik, Warmińskie Zakłądy Przetwórstwa Owoc-Warzywnego Kwidzyń, jak również z firmą "Darko" i "Stan" z Kalisza oraz "AGROL" z Raciąża.
   Od 2009 roku działalność poszerzyła się o asortyment w postaci obierania warzyw i ziemniaków, które pakowane są próżniowo. Warzywa te sprzedawane są głównie do firmy "Pamapol", która jest liderem dań gotowych oraz do firm cateringowych.
   Jako nieliczni w tej grupie producentów posiadamy jedną z najnowcześniejszych maszyn do obierania ziemniaków i warzyw przez co uzyskaliśmy wysoką jakość i ilość.
   Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że część zakupionego towaru zaczeliśmy przetwarzać sami i sprzedawać w postaci kapusty kwaszonej, ogórka kwaszonego, przecieru ogórkowego. Stąd też nazwa firmy "Ogórecki". Dużym powodzeniem cieszą się produkowane przez nas buraczki tarte, wióki jak również ćwikła z chrzanem, która okazała się hitem.
   Produkujemy również surówki z kapusty i ogórka kwaszonego. Od samego początku naszym celem było zachowanie tradycyjnych receptur co wypłynęło na bardzo dobrą jakość i smak produktów, które zgromadziły rzeszę naszych klientów.
   Towar sprzedajemy bezpośrednio do sklepów i hurtowni oraz niewielkich sieci handlowych. Produkty nasze są do nabycia również na Łódzkim Rynku Hurtowym oraz na giełdzie w Koszalinie.
   Od początku 2013 roku ruszyła produkcja żurku wiejskiego i barszczu białego na bazie tradycyjnej receptury co okazało się strzałem w dziesiątkę.

   Posiadamy własną bazę transportową co nie staniwi problemu z dostarczeniem naszych produktów w każdy region Polski.

Od 10 lat jesteśmy organizatorem Ogólnopolskiego Dnia Ogórka w Karszewie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do miłej współpracy
Copyright by Ogorecki 2013(c) Wszelkie prawa zastrzeżone!                      Strona stworzona przez F&A MEDIA - 785 835 905
Strona została odwiedzona: 21918 razy